EŞYALARINIZI NASIL TAŞIYORUZ
 
1- Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar patpat denilen havalı naylonlar ile paketlenir. Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz cinste eşyalarınız patpata sarılır. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki patpatlar alınır.
 
2- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler bir kaç kat patpat ile sarılıp hasar görme ihtimali yok edilir.
 
3- Yatak odası gardropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.
 
4- Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kağıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.
 
5- Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce patpatlara sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip bantlanır.
 
6- Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir, hasar görmemesi için uygun olan büyüklükteki koli ile paketlenir.
 
 
GÜVENCE VE REFERANSLAR
 
Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz. (Bardak, Tabak ve Cam eşyalara garanti vermiyoruz.)
                         
 
HİZMETLERİMİZ
 
*Evden Eve Taşımacılık
 
*Ofisten Ofise Taşımacılık
 
*Şehirler Arası Nakliye
 
*Şehir İçi Nakliye
 
*Fuar Taşımacılığı
 
*Parça eşya taşımacılığı
 
*Ücretsiz ekspertiz
 
 
 
 
 
Ödeme İmkanları
 
Her türlü nakliye ve taşıma işlemlerinizde kredi kartı geçerlidir...
 

METRO

 EVDEN EVE NAKLİYAT

0(232) 467 07 74 0(532) 217 96 37